Μόλις δημοσιεύτηκε το κείμενο «Η παράταξη Μανδαλιανού δεν ξέχασε να κόψει την βασιλόπιτά της», έφτασε στην «Αγκίδα» από αναγνώστρια το εξής πικρόχολο σχόλιο:
![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2023/08/kexagias-anesths-oikodiaxeirish-2b.jpg)
«Αυτοί που ξέχασαν ότι ήταν διοίκηση του δήμου».
Έχει δίκιο η αναγνώστρια γιατί κατά τη διάρκεια της προεκλογικής περιόδου, η παράταξη Μανδαλιανού έλεγε μεγάλα λόγια και ασκούσε κριτική λες και τα προηγούμενα τέσσερα δεν ήταν η ίδια στη διοίκηση του δήμου Κορδελιού Ευόσμου, αλλά ήταν στην αντιπολίτευση.
Σ.