Ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του 20ου Δημοτικού Σχολείου Ευόσμου εξασφάλισε για τρίτη συνεχόμενη χρονιά ασφαλιστήριο συμβόλαιο το οποίο καλύπτει όλους τους μαθητές.
![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2023/08/kexagias-anesths-oikodiaxeirish-2b.jpg)
Σε περίπτωση ατυχήματος κάποιου παιδιού που θα συμβεί στο σχολείο, μια ώρα πριν την άφιξη και μια ώρα μετά την αποχώρησή του, τα παιδιά μπορούν να επισκεφθούν το Διαβαλκανικό Ιατρικό Κέντρο ή την Euromedica Γενική Κλινική, ώστε να λάβουν την καλύτερη δυνατή περίθαλψη ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!
Αξίζει να σημειωθεί η αξία της προσφοράς, αφού την προηγούμενη σχολική χρονιά περισσότερα από 10 παιδιά έκαναν χρήση του ασφαλιστηρίου συμβολαίου και φέτος ήδη ένα.
Ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του 20ου Δημοτικού Σχολείου Ευόσμου ευχαριστεί θερμότατα τον Λεωνίδα Ντόβα και το Ασφαλιστικό Γραφείο Λεωνίδας Ντόβας και Συνεργάτες, για την εξαιρετικά γενναιόδωρη προσφορά του ασφαλιστηρίου συμβολαίου.