![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2022/05/bulling-ekfovismos.jpg)
Μετά τις δηλώσεις στο Δημοτικό Συμβούλιο της αντιδημάρχου Πρασίνου και Περιβάλλοντος Κορδελιού Ευόσμου, Όλγας Νέδου Αθανασιάδου, ότι δέχτηκε μπούλινγκ και η ίδια και ο δήμαρχος από την προϊσταμένη και εργαζόμενους στην Υπηρεσία Πρασίνου, σίγουρα ένα από τα μεγάλα έργα που θα ξεκινήσει και θα ολοκληρώσει η διοίκηση Μανδαλιανού θα είναι ο ξενώνας κακοποιημένων αιρετών. Επιπλέον σίγουρα θα ενισχυθεί ο δήμος και με ψυχολόγους προκειμένου να στηρίζουν ψυχολογικά τους αιρετούς που δέχονται εκφοβισμό από τους εργαζόμενους στο δήμο.
![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2023/08/kexagias-anesths-oikodiaxeirish-2b.jpg)
Κώστας Καρακώστας