![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2021/05/xrysopsaro.jpg)
Με τον παρακάτω τρόπο σχολίασε στο facebook η Μαρίνα Σαμαρτζίδου Βότση, η οποία δραστηριοποιείται στο δήμο Κορδελιού Ευόσμου για την προστασία του περιβάλλοντος, τη μηδενική ανοχή που θα δείξει η διοίκηση του δήμου προς τα ΕΛΠΕ:
![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2023/08/kexagias-anesths-oikodiaxeirish-2b.jpg)
«Ανατρίχιασαν στα ΕΛΠΕ, ψάχνουν να κρυφτούν…
Μια φορά προεκλογικά κι άλλη μια φορά τώρα προεκλογικά , ξύπνησε μέσα τους το αίσθημα ευθύνης για την ατμόσφαιρα.
Ούτε σε χρυσόψαρα τέτοια συμπεριφορά…»