![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2019/08/andreadhs-vasilhs-4.jpg)
Αφού δεν απάντησε η διοίκηση του δήμου στην ερώτηση της «Αγκίδας» σχετικά μα το αν υπάρχουν rapid test υψηλής αξιοπιστίας και rapid test χαμηλής αξιοπιστίας, μιας και η διοίκηση γράφει και να ξαναγράφει στην ιστοσελίδα του δήμου ότι στον δήμο μας γίνονται rapid test υψηλής αξιοπιστίας, απάντησε, με τον παρακάτω πολύ σύντομο αλλά συνάμα καυστικό σχόλιο στο facebook, ο Βασίλης Ανδρεάδης, δημοτικός σύμβουλος της παράταξης του Γιάννη Καμαρινού και ιατρός παθολόγος:
![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2023/08/kexagias-anesths-oikodiaxeirish-2b.jpg)
«Η αξιοπιστία των rapid test εξ αρχής (ευτυχώς για όλους μας) δεν συμβαδίζει με αυτή της διοίκησης!!!!!!!!!!!!!!!!!».
Τα. Σ.