Εγκαίνια έκθεσης ζωγραφικής στο πολυλειτουργικό “Μίκης Θεοδωράκης” παρουσία του Δημάρχου Κορδελιού Ευόσμου κ. Λευτέρη Αλεξανδρίδη, Επισήμων και πολλών συμπολιτών μας.
![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2023/08/kexagias-anesths-oikodiaxeirish-2b.jpg)
Ο Σύλλογος Ζωγράφων Ν. Θεσσαλονίκης και Βορείου Ελλάδος πραγματοποιεί έκθεση με θεματική ενότητα την 25η Μαρτίου, καθώς και Αγιογραφίας.
Κύριος ομιλητής ήταν ο πρόεδρος της Εταιρείας Μακεδονικών Σπουδών κ. Βασίλειος Πάπας.
Η Έκθεση θα λειτουργεί καθημερινά από 09:00 έως 14:00 και το απόγευμα από 17:00 έως 20:00. έως την Παρασκευή 29 Μαρτίου!! Καθώς και το Σάββατο 23 Μαρτίου από 10:00 έως 13:00.
![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2024/03/ekthesh-zwgrafikhs-agiografeias-mikhs-theodwrakhs-alexandridhs-kamparoydhs.jpg)
![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2024/03/ekthesh-zwgrafikhs-agiografeias-mikhs-theodwrakhs-2.jpg)
![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2024/03/ekthesh-zwgrafikhs-agiografeias-mikhs-theodwrakhs-4.jpg)
![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2024/03/ekthesh-zwgrafikhs-agiografeias-mikhs-theodwrakhs-1.jpg)