Ενημέρωση στο facebook από πρώην αντιδήμαρχο Παιδείας της παράταξης Μανδαλιανού ότι η διοίκηση Αλεξανδρίδη έκανε πριν είκοσι ημέρες το συγκεκριμένο έργο, που φαίνεται στη φωτογραφία, για να μαζεύει νερά.
![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2023/08/kexagias-anesths-oikodiaxeirish-2b.jpg)
Γιατί όμως η διοίκηση Αλεξανδρίδη να ήθελε να κάνει ένα έργο προκειμένου να μαζεύονται νερά;
Μήπως το έκανε για να μαζεύονται τα νερά και να τα βγάζει φωτογραφίες ο πρώην αντιδήμαρχος της διοίκησης Μανδαλιανού προκειμένου να έχει με κάτι να ασχολείται;
Ή μήπως το έκανε για να μαζεύονται τα νερά, να τρέχει με τον κουβά του ο πρώην αντιδήμαρχος της διοίκησης Μανδαλιανού, να κάνει απάντληση υδάτων, να φωτογραφίζεται την ώρα της μάχης με τα νερά και να δημοσιεύει τις φωτογραφίες στο facebook;
Να ζει κανείς ή να μη ζει στο δήμο Κορδελιού Ευόσμου;!
Π.Π.
![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2024/03/nera-moyswn-papagoy.jpg)