Ο κύριος Σωτηράκης θα στείλει τις αποδείξεις στον κύριο Γιώργο Αντίνου από το ταξίδι στη Ρουμανία, εφόσον το θελήσει ο κύριος Αντίνου.
![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2023/08/kexagias-anesths-oikodiaxeirish-2b.jpg)
Τρίβεις τα μάτια σου και δεν μπορείς να πιστέψεις αυτό που διαβάζεις. Δηλαδή έγινε ταξίδι με κάποιον επιχειρηματία και ο κύριος Σωτηράκης θα στείλει αποδείξεις στον κύριο Αντίνου, λες και είναι ζευγάρι και του κάνει ζήλιες;
Ο κύριος Αντίνου είναι αυτός ο οποίος μίλησε για το ταξίδι. Ο κύριος Σωτηράκης, εφόσον από την απάντησή του είναι ξεκάθαρο πως το ταξίδι έγινε, δεν οφείλει να δώσει καμία αναφορά στον κύριο Αντίνου. Είναι υποχρεωμένος να δώσει αναφορά στους δημότες είτε ο κύριος Αντίνου επιμείνει είτε όχι.
Σφήκα