«Καλή Χρόνια με υγεία και χαρές» ευχήθηκε ο επικεφαλής της μείζονος αντιπολίτευσης Κορδελιού Ευόσμου, Γιάννης Καμαρινός, με ανάρτηση στο προσωπικό του προφίλ στο facebook.
![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2023/08/kexagias-anesths-oikodiaxeirish-2b.jpg)
Ο Γιάννης Καμαρινός συνέχισε την ανάρτησή του γράφοντας: «και προσοχή…. ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟΞΙΚΟΥΣ ΖΗΛΟΦΘΟΝΟΥΣ, ΠΟΝΗΡΟΥΣ ΥΠΟΚΡΙΤΕΣ ΚΑΙ ΑΧΑΡΙΣΤΟΥΣ».
«Αν προσέχεις, ηρεμία θα έχεις στην ζωή σου», κατέληξε η ανάρτηση του Γιάννη Καμαρινού με την καμπάνα και πάλι να χτυπά για πολλούς παραμονές Πρωτοχρονιάς.