Την παρακάτω αινιγματική ανάρτηση έκανε στο facebook ο επικεφαλής της μείζονος αντιπολίτευσης Κορδελιού Ευόσμου, Γιάννης Καμαρινός:
![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2023/08/kexagias-anesths-oikodiaxeirish-2b.jpg)
«Τα γιουσουφάκια ακολουθούν την στείρα αντιπολίτευση του ανύπαρκτου ΑΡΧΗΓΟΥ ΤΟΥΣ και ύστερα θέλουν να διοικήσουν πάλι τον ΔΗΜΟ άντε βρε στο σπιτάκι σας».
Ποια είναι τα γυουσουφάκια; Ποιος είναι ο ανύπαρκτος αρχηγός που ακολουθούν; Ποιοι πρέπει να πάνε στα σπιτάκια τους, αλλά εκείνοι θέλουν να διοικήσουν το δήμο;
Τα. Σ.