Η Λέσχη Ανάγνωσης του Τμήματος Βιβλιοθήκης της Αντιδημαρχίας Παιδείας & Δια Βίου Μάθησης, στην προσεχή συνάντηση την Παρασκευή 2 Δεκεμβρίου στις 7μμ στο χώρο της Δημοτικής Βιβλιοθήκης Ευόσμου, Μ. Αλεξάνδρου 57, θα αναλύσει το φαινόμενο “Horge Bucay” και θα αναφερθεί στα βιβλία αυτοθεραπείας με την συμμετοχή του Ψυχολόγου -Ψυχοθεραπευτή Νίκου Στρατηλάτη.
![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2023/08/kexagias-anesths-oikodiaxeirish-2b.jpg)
Η συζήτηση είναι ανοικτή σε νέα μέλη.
Περισσότερες πληροφορίες στο τηλ. 2310762400
![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2022/11/lesxh-anagnwshs-horge-bucay.jpg)