ΑρχικήΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥΕγώ ως στρατιωτικός τα λέω τσεκουράτα…ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥΑΙΡΕΤΙΚΑΕγώ ως στρατιωτικός τα λέω τσεκουράτα…23 Νοεμβρίου 2022μερίδιοFacebookTwitterPinterestΤυπώνωViber Εγώ ως στρατιωτικός τα λέω τσεκουράτα. Είναι και ο λόγος μου συμβόλαιο…Εκτός από τις φορές που ρουφάω το αυγό μου…Τώρα παίζω και μονά ζυγά. Έχω και φιστίκια Αιγίνης…Εδώ παπάς, εκεί παπάς, που είναι ο παπάς;ΤσάρλυμερίδιοFacebookTwitterPinterestΤυπώνωViber Προηγούμενο άρθροΚλεάνθης Μανδαλιανός: Απάντηση σε υποψήφια που έχει επιλέξει το δρόμο της λάσπηςΕπόμενο άρθροΜε γνώμονα τα συμφέροντα των Δημοτών;ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥΗ διοίκηση Αλεξανδρίδη τι θα κάνει για τις πολύωρες διακοπές ρεύματος; ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥΣυνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου Κορδελιού Ευόσμου για τις σχολικές καθαρίστριες ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥΕξώδικο στην ΔΕΔΔΗΕ έστειλε ο Εμπορικός Σύλλογος Ευόσμου Κορδελιού ΔΗΜΟΦΙΛΕΣΤΕΡΑΗ διοίκηση Αλεξανδρίδη τι θα κάνει για τις πολύωρες διακοπές ρεύματος; Συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου Κορδελιού Ευόσμου για τις σχολικές καθαρίστριες Εξώδικο στην ΔΕΔΔΗΕ έστειλε ο Εμπορικός Σύλλογος Ευόσμου Κορδελιού Συνεδριάζει ξανά τη Δευτέρα 29 Ιουλίου το Δημοτικό Συμβούλιο Κορδελιού Ευόσμου Φόρτωση περισσοτέρων