Με 3 θέματα ημερήσιας διάταξης συνεδριάζει αύριο Τετάρτη 2 Νοεμβρίου 2022 στις 10:00 το πρωί στην αίθουσα συνεδριάσεων του Δημοτικού Συμβουλίου, η Οικονομική Επιτροπή Κορδελιού Ευόσμου.
![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2023/08/kexagias-anesths-oikodiaxeirish-2b.jpg)
Το 2ο θέμα αφορά την αλλαγή της επωνυμίας του αναδόχου για την «Προμήθεια καινούργιων οχημάτων και μηχανημάτων έργου, πρόγραμμα ΦΙΛΟΔΗΜΟΣ ΙΙ».
Το 3ο θέμα αφορά την έγκριση του από 07/10/22 πρακτικού παραλαβής υλικών της επιτροπής παρακολούθησης και παραλαβής της προμήθειας με αρ. Μελέτης 567/20 με τίτλο «Προμήθεια διαφόρων ηλεκτρολογικών υλικών για την Δ.Ε. Ευόσμου».
Τα. Σ.