Στο ουζερί «Ψαρού», στην περιοχή της Τούμπας, γευμάτισε ο πρόεδρος του ΠΑΣΟΚ, Νίκος Ανδρουλάκης, με στελέχη του κόμματός του από τη Θεσσαλονίκη και με τον Κώστα Σωτηράκη.
![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2023/08/kexagias-anesths-oikodiaxeirish-2b.jpg)
Κατά τη διάρκεια του γεύματος ο Κώστας Σωτηράκης ενημέρωσε τον Νίκο Ανδρουλάκη για το ψήφισμα που ο ίδιος πρότεινε στο Δημοτικό Συμβούλιο του δήμου Κορδελιού Ευόσμου για τις υποκλοπές.
Η απάντηση του Νίκου Ανδρουλάκη ήταν η πρέπουσα…
![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2022/10/swthrakhs-androylakhs-totos.jpg)
Μπ.