Άνοιξε η προέκταση της οδού Σμύρνης άνωθεν της περιφερειακής οδού
Άνοιξε η προέκταση της οδού Σμύρνης άνωθεν της περιφερειακής οδού, η οποία προφανώς για κάποιο λόγο ήταν κλειστή. Το άνοιγμα της προέκτασης της οδού Σμύρνης ανακοίνωσε η διοίκηση Μανδαλιανού από το λογαριασμό του δήμου στο facebook. «ΑΝΟΙΞΕ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΑΝΩΘΕΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ», είναι ο τίτλος του δημοσιεύματος. Ο μόνος δρόμος που περνάει από … Συνεχίστε να διαβάζετε το Άνοιξε η προέκταση της οδού Σμύρνης άνωθεν της περιφερειακής οδού.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί