Με 6 θέματα ημερήσιας διάταξης συνεδριάζει αύριο Τετάρτη 20 Ιουλίου 2022 στις 10:00 το πρωί στην αίθουσα συνεδριάσεων του Δημοτικού Συμβουλίου, η Οικονομική Επιτροπή Κορδελιού Ευόσμου.
![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2023/08/kexagias-anesths-oikodiaxeirish-2b.jpg)
Το 1ο θέμα αφορά την κατανομή ανθρωποωρών σε θέσεις προσωπικού με σχέση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου, για την κάλυψη αναγκών καθαριότητας σχολικών μονάδων, διδακτικού έτους 2022-2023.
Το 2ο θέμα αφορά την έγκριση Υλοποίησης της Πράξης με τίτλο: «Γωνιές Ανακύκλωσης και Εξοπλισμός Διακριτής Συλλογής στο Δήμο Κορδελιού- Ευόσμου» της Πρόσκλησης ΑΤ4 του Προγράμματος “ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΡΙΤΣΗΣ” του Υπουργείου Εσωτερικών.
Το 5ο θέμα αφορά την εξειδίκευση πίστωσης για την υλοποίηση του 4ου Τουρνουά Beach Volley.