![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2022/02/hlektriko-podhlato-3.jpg)
Ο Βασίλης Ανδρεάδης, κατά τη συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου Κορδελιού Ευόσμου της 2ας Φεβρουαρίου 2022, έκανε την παρακάτω ερώτηση σχετικά με το πρόγραμμα για τα ηλεκτρικά ποδήλατα:
![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2023/08/kexagias-anesths-oikodiaxeirish-2b.jpg)
«Τρέχει ένα πρόγραμμα με τα ηλεκτρικά ποδήλατα. Αρκετά μεγάλο πρόγραμμα. Έχετε προγραμματίσει πώς θα κινηθούν αυτά; Το λέω σε συνάρτηση με τις κυκλοφοριακές μελέτες. Θα τα βάλετε και θα τα ξηλώσετε όπως τα προηγούμενα;»
Απάντηση δεν πήρε ο κύριος Ανδρεάδης στην ερώτησή του. Βέβαια θα μπορούσε να πάρει μια γενική και αόριστη απάντηση, όπως ήταν η απάντηση που έλαβε για τις κυκλοφοριακές μελέτες.
Κιμ. Ο.