Δύο γιορτινά κόκκινα γραμματοκιβώτια των Ελληνικών Ταχυδρομείων βρίσκονται στη διάθεση των μικρών μας δημοτών, έτοιμα να υποδεχθούν τα γράμματά τους προς τον Άη Βασίλη.
![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2023/08/kexagias-anesths-oikodiaxeirish-2b.jpg)
Τα ταχυδρομικά κουτιά έχουν πάρει θέση και περιμένουν τους μικρούς μας αποστολείς:
στο Δημαρχείο Ευόσμου και
στο πρώην Δημαρχείο Ελευθερίου-Κορδελιού
Πρόκειται για την αγαπημένη δράση “Στέλνω Γράμμα στον Άγιο Βασίλη”, που διοργανώνει στο πλαίσιο των Χριστουγεννιάτικων εκδηλώσεων η Αντιδημαρχία Πολιτισμού σε συνεργασία με τα ΕΛΤΑ.
Από την ιστοσελίδα του δήμου Κορδελιού Ευόσμου