![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2020/02/dhmarxeio-kordelioy-eyosmoy-8b.jpg)
Στη σελίδα του δήμου Κορδελιού Ευόσμου στο facebook υπάρχει ανάρτηση για Πολυθεματική Ημερίδα με θέμα «Κοινωνική Ένταξη & Επαγγελματική Αποκατάσταση των ΑμεΑ» που θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 11 Δεκεμβρίου 2021. Στην ίδια ανάρτηση γράφει ότι, εκτός των υπολοίπων, την εκδήλωση θα χαιρετήσει η κυρία Φωτεινή Πεσματζόγλου Δεβετζή Αντιδήμαρχος Κοινωνικής Προστασίας Δημόσιας Υγείας, ΚΕΠ.
![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2023/08/kexagias-anesths-oikodiaxeirish-2b.jpg)
Ορίστηκαν οι νέοι αντιδήμαρχοι στο δήμο Κορδελιού Ευόσμου; Ορίστηκε μόνο η κυρία Φωτεινή Πεσματζόγλου Δεβετζή Αντιδήμαρχος, αλλά δεν ορίστηκε κανένας άλλος; Εκτός από την κυρία Φωτεινή Πεσματζόγλου Δεβετζή ορίστηκε και κάποιος άλλος αντιδήμαρχος; Ή μήπως τελικά την περασμένη Τρίτη δεν παραιτήθηκαν όλοι οι αντιδήμαρχοι;
Κ. Τσ.