![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2021/09/facebook-pseytiko-profil-fake-2.jpg)
Η διοίκηση του δήμου μπορεί να πίστεψε ότι έκρυψε τον kostas papaioannou κάτω από το χαλί και τελείωσε το πανηγύρι. Ούτε που περνάει από το μυαλό των διοικούντων ότι η αντιπολίτευση κράτησε εκείνους τους διαλόγους αποκάλυψης του kostas papaioannou ως άσσο στο μανίκι για να τους χρησιμοποιήσει κατά την προεκλογική περίοδο και μάλιστα συμπληρώνοντας ότι η διοίκηση του δήμου στήριξε αυτόν που βρισκόταν πίσω από το ψεύτικο προφίλ, το οποίο έκανε φραστικές επιθέσεις στους συμπολίτες μας οι οποίοι της ασκούσαν κριτική. Ο καθένας βέβαια αναλαμβάνει τις ευθύνες των πράξεων του και κρίνεται.
![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2023/08/kexagias-anesths-oikodiaxeirish-2b.jpg)
Κ. Τσ.