![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2019/09/lafazanidhs-nestoras-6.jpg)
Ο Νέστορας Λαφαζανίδης, αντιδήμαρχος Τεχνικών Υπηρεσιών, κατά τη συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου Κορδελιού Ευόσμου της 7ης Ιουλίου 2021, ενημέρωσε τους δημοτικούς συμβούλους ότι ο Τεχνικός Ασφαλείας επισκέπτεται την υπηρεσία του κανονικά και καταγράφει τις παρατηρήσεις του στο ειδικό βιβλίο που υπάρχει γι’ αυτόν το λόγο.
![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2023/08/kexagias-anesths-oikodiaxeirish-2b.jpg)
Τα. Σ.
Απάντηση για τον τεχνικό ασφαλείας και τον ιατρό εργασίας έδωσε ο Χρήστος Δεμερτζής