![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2020/10/pasxalidoy-maria-2b.jpg)
Με τον παρακάτω τρόπο σχολίασε στο facebook η Μαρία Πασχαλίδου, δημοτική σύμβουλος της παράταξης του Γιάννη Καμαρινού, τα rapid test που γίνονται καθυστερημένα στον δήμο Κορδελιού Ευόσμου:
![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2023/08/kexagias-anesths-oikodiaxeirish-2b.jpg)
«Τελευταίοι και καταϊδρωμένοι πίσω από τις εξελίξεις…
Εάν πρέπει να γίνουν rapid test υψηλής ή χαμηλής (περιμένουμε διευκρίνιση) αξιοπιστίας, θα γίνουν με εντολή του ΕΟΔΥ γιατί απλούστατα δεν υπάρχει πολιτική βούληση… δυστυχώς…
Καλά που υπάρχουν “οι άλλοι” να μας πουν τι θα κάνουμε…»
Τα. Σ.