![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2017/09/lafazanidhs-stathis-2.jpg)
Όπως αναφέρθηκε στην τελευταία συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου Κορδελιού Ευόσμου, ο Στάθης Λαφαζανίδης, πρώην δήμαρχος Κορδελιού Ευόσμου και Ελευθερίου Κορδελιού, υποβλήθηκε σε μια επέμβαση. Το Δημοτικό Συμβούλιο του ευχήθηκε ομόψυχα περαστικά.
![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2023/08/kexagias-anesths-oikodiaxeirish-2b.jpg)
Η επέμβαση ήταν επιτυχημένη και ο κύριος Λαφαζανίδης είναι καλά. Του ευχόμαστε περαστικά, καλή ανάρρωση και να επιστρέψει γρήγορα στην πολιτική δράση και στα καθήκοντά του ως Γενικού Γραμματέα του ΦΟΔΣΑ.