![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2019/07/swthrakhs-kwstas-3.jpg)
Ο αντιδήμαρχος Διοικητικών Υπηρεσιών, κύριος Σωτηράκης, στη σημερινή συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου Κορδελιού Ευόσμου παραδέχτηκε ότι ήταν λάθος η επίθεση που έκανε στον κύριο Μπαλτά στην προηγούμενη συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου όσον αφορά το ζήτημα του ΘΕΠΑΝ. Σ’ εκείνη τη συνεδρίαση ο κύριος Σωτηράκης είχε πει ότι ο κύριος Μπαλτάς ήταν έτοιμος να πάει να καταλάβει το ΘΕΠΑΝ για λογαριασμό του δήμου με τα δίκρανα. Προς τιμήν του ο κύριος Σωτηράκης παραδέχτηκε ότι ήταν λάθος η συγκεκριμένη συμπεριφορά του.
![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2023/08/kexagias-anesths-oikodiaxeirish-2b.jpg)
Τα. Σ.