![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2019/07/kamarinos-giannhs-7.jpg)
Ο Γιάννης Καμαρινός, επικεφαλής της μείζονος αντιπολίτευσης του δήμου Κορδελιού Ευόσμου, έκανε την παρακάτω δήλωση στην «Αγκίδα» για τα όσα είπε σε συνέντευξή του ο αντιδήμαρχος Διοικητικών Υπηρεσιών Κορδελιού Ευόσμου, Κώστας Σωτηράκης, σχετικά με τις συζητήσεις των επικεφαλής των παρατάξεων του δήμου για αποδοχή χορηγιών από τα ΕΛΠΕ:
![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2023/08/kexagias-anesths-oikodiaxeirish-2b.jpg)
«Δεν νομίζω ότι έπεσε ποτέ αυτό το θέμα στο τραπέζι, στις φιλολογικές συζητήσεις που έγιναν για γενικά θέματα σχετικά με το περιβάλλον. Να μην τρελαθούμε κιόλας».