![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2019/12/adynamos-krikos.jpg)
Ο πιο δυνατός κρίκος του δημοτικού συμβουλίου κατά τη συνεδρίαση της Τετάρτης 22 Ιουλίου 2020 ήταν ο Στάθης Καϊτετζίδης ο οποίος σήκωσε το γάντι που του πέταξε ο αντιδήμαρχος Διοικητικών Υπηρεσιών, Κώστας Σωτηράκης και έδωσε στοιχεία για την καταγγελία που είχε κάνει σχετικά με το σβήσιμο κλήσεων για παράνομο παρκάρισμα.
![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2023/08/kexagias-anesths-oikodiaxeirish-2b.jpg)
Πιο αδύναμος κρίκος ο αντιδήμαρχος Τεχνικών Υπηρεσιών, Νέστορας Λαφαζανίδης, ο οποίος απαντώντας στον Στάθη Καϊτετζίδη ούτε πειστικές απαντήσεις έδωσε, ούτε πειστικές απειλές για μηνύσεις εκτόξευσε.
Ατίρκα