![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2015/11/dhmarxeio-kordeliou-eyosmou-3.jpg)
Ο Δήμος Κορδελιού Ευόσμου ενημερώνει τους δημότες ότι την Τετάρτη 20 και την Πέμπτη 21 Φεβρουαρίου δεν θα είναι δυνατή η εξυπηρέτηση του κοινού στο Τμήμα Προσόδων καθώς και στην Ταμειακή Υπηρεσία του Δήμου, λόγω εκτέλεσης ηλεκτρολογικών εργασιών.
Ο Δήμος Κορδελιού Ευόσμου ενημερώνει τους δημότες ότι την Τετάρτη 20 και την Πέμπτη 21 Φεβρουαρίου δεν θα είναι δυνατή η εξυπηρέτηση του κοινού στο Τμήμα Προσόδων καθώς και στην Ταμειακή Υπηρεσία του Δήμου, λόγω εκτέλεσης ηλεκτρολογικών εργασιών.
Επικοινωνία: info@agkidapress.gr Επικοινωνία:agkidapress@gmail.com
2022 © Created by Arkotech