Με 1 θέμα ημερήσιας διάταξης συνεδριάζει η Κοινότητα Ελευθερίου Κορδελιού αύριο Τετάρτη 22 Μαΐου 2024 και ώρα 18.00 μ.μ., σε δια ζώσης συνεδρίαση στο πρώην δημαρχείο Ελευθερίου Κορδελιού, Εθνικής Αντιστάσεως 42, 3ος όροφος.
![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2023/08/kexagias-anesths-oikodiaxeirish-2b.jpg)
Το θέμα που θα συζητηθεί είναι η λειτουργία της οδού Ανδρέα Παπανδρέου.
Στη συνεδρίαση θα παραβρεθεί ο Πέτρος Μεσθανεύς, Αντιδήμαρχος Καθημερινότητας – Πολιτικής Προστασίας – Υποδομών.
Τα. Σ.