ΑρχικήΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥΕυχές για το Πάσχα από τον Σύλλογο Ποντίων Ευόσμου «Παναγία Κρεμαστή»ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥΕΙΔΗΣΕΙΣΣΥΛΛΟΓΟΙΕυχές για το Πάσχα από τον Σύλλογο Ποντίων Ευόσμου «Παναγία Κρεμαστή»3 Μαΐου 2024μερίδιοFacebookTwitterPinterestΤυπώνωViber Το Διοικητικό Συμβούλιο του Συλλόγου Ποντίων Ευόσμου «Παναγία Κρεμαστή»εύχεται καλό ΠάσχαΤο μήνυμα του Δ.Σ. του Συλλόγου Ποντίων Ευόσμου για το Πάσχα καταλήγει ως εξής:«Το φως της Αναστάσεως να φωτίσει τις καρδιές όλων μας»μερίδιοFacebookTwitterPinterestΤυπώνωViber Προηγούμενο άρθροΤο πρόγραμμα της Φιλαρμονικής του δήμου Κορδελιού Ευόσμου για τη Μεγάλη ΠαρασκευήΕπόμενο άρθροΟι ευχές του Γιάννη Τεληωρίδη για το ΠάσχαΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥΗ διοίκηση Αλεξανδρίδη τι θα κάνει για τις πολύωρες διακοπές ρεύματος; ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥΣυνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου Κορδελιού Ευόσμου για τις σχολικές καθαρίστριες ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥΕξώδικο στην ΔΕΔΔΗΕ έστειλε ο Εμπορικός Σύλλογος Ευόσμου Κορδελιού ΔΗΜΟΦΙΛΕΣΤΕΡΑΗ διοίκηση Αλεξανδρίδη τι θα κάνει για τις πολύωρες διακοπές ρεύματος; Συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου Κορδελιού Ευόσμου για τις σχολικές καθαρίστριες Εξώδικο στην ΔΕΔΔΗΕ έστειλε ο Εμπορικός Σύλλογος Ευόσμου Κορδελιού Συνεδριάζει ξανά τη Δευτέρα 29 Ιουλίου το Δημοτικό Συμβούλιο Κορδελιού Ευόσμου Φόρτωση περισσοτέρων