ΑρχικήΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥΟ Σύλλογος Ποντίων Ευόσμου κόβει την πρωτοχρονιάτικη πίταΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥΕΙΔΗΣΕΙΣΣΥΛΛΟΓΟΙΟ Σύλλογος Ποντίων Ευόσμου κόβει την πρωτοχρονιάτικη πίτα18 Ιανουαρίου 2024μερίδιοFacebookTwitterPinterestΤυπώνωViber Ο Σύλλογος Ποντίων Ευόσμου Παναγία Κρεμαστή σας προσκαλεί στον αγιασμό και στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας την Κυριακή 21 Ιανουαρίου και ώρα 6.30μμ στην έδρα του συλλόγου Παναγίας Κρεμαστής 18β.Η παρουσία σας θα μας τιμήσει ιδιαίτερα!Με εκτίμησηΤο Διοικητικό ΣυμβούλιομερίδιοFacebookTwitterPinterestΤυπώνωViber Προηγούμενο άρθροΗ Ομοσπονδία Γονέων σχετικά με το νομοσχέδιο για την Επαγγελματική ΕκπαίδευσηΕπόμενο άρθροΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΔΙΑΚΡΙΣΗ ΓΙΑ ΤΟ 6ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥΗ διοίκηση Αλεξανδρίδη τι θα κάνει για τις πολύωρες διακοπές ρεύματος; ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥΣυνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου Κορδελιού Ευόσμου για τις σχολικές καθαρίστριες ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥΕξώδικο στην ΔΕΔΔΗΕ έστειλε ο Εμπορικός Σύλλογος Ευόσμου Κορδελιού ΔΗΜΟΦΙΛΕΣΤΕΡΑΗ διοίκηση Αλεξανδρίδη τι θα κάνει για τις πολύωρες διακοπές ρεύματος; Συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου Κορδελιού Ευόσμου για τις σχολικές καθαρίστριες Εξώδικο στην ΔΕΔΔΗΕ έστειλε ο Εμπορικός Σύλλογος Ευόσμου Κορδελιού Συνεδριάζει ξανά τη Δευτέρα 29 Ιουλίου το Δημοτικό Συμβούλιο Κορδελιού Ευόσμου Φόρτωση περισσοτέρων