Πέμπτη, 29 Φεβρουαρίου, 2024
ΑρχικήΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥΟι υποψήφιοι της Λαϊκής Συσπείρωσης στο δήμο Κορδελιού Ευόσμου

Οι υποψήφιοι της Λαϊκής Συσπείρωσης στο δήμο Κορδελιού Ευόσμου

Στη δημοσιότητα έδωσε η Λαϊκή Συσπείρωση Κορδελιού Ευόσμου, με υποψήφιο δήμαρχο τον Θανάση Κοκονά, τα ονόματα των υποψηφίων της στις προσεχείς δημοτικές εκλογές

Δήμος Κορδελιού – Ευόσμου (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

1 , ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΑΒΒΑ (ΕΥΟΣΜΟΥ)

  1. ΑΓΕΛΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ του ΛΑΜΠΡΟΥ (ΕΥΟΣΜΟΥ)

3 ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ (ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ – ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ)

  1. ΑΚΡΙΤΙΔΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΕΥΟΣΜΟΥ)
  2. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΕΥΟΣΜΟΥ)
  3. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΣΑΒΒΑ (ΕΥΟΣΜΟΥ)
  4. ΒΑΚΦΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΕΥΟΣΜΟΥ)
  5. ΒΑΤΙΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΕΣΤΗ (ΕΥΟΣΜΟΥ)
  6. ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΩΡΑΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΕΥΟΣΜΟΥ)
  7. ΓΕΩΡΠΑΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ – ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ)

11 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ συζ. ΓΕΩΡΓΊΟΥ (ΕΥΟΣΜΟΥ)

  1. ΓΚΟΥΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΕΥΟΣΜΟΥ)

13 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΕΥΟΣΜΟΥ)

  1. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ του ΣΑΒΒΑ (ΕΥΟΣΜΟΥ)
  2. ΔΙΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΕΥΟΣΜΟΥ)

16 ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΕΥΟΣΜΟΥ)

  1. ΖΟΥΜΠΟΥΡΤΙΚΟΥΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΕΥΟΣΜΟΥ)

18 ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗ7ΡΙΟΥ (ΕΥΟΣΜΟΥ)

19 ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ (ΕΥΟΣΜΟΥ)

20 ΘΕΟΦΙΛΟΥ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ (ΕΥΟΣΜΟΥ)

  1. ΘΕΟΧΑΡΙΔΟΥ ΦΛΩΡΑ του ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ (ΕΥΟΣΜΟΥ)
  2. ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΕΥΟΣΜΟΥ)
  3. ΚΑΛΠΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΚΜΗΤΡΙΟΥ (ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ – ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ)
  4. ΚΑΡΑΜΙΝΤΖΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΪΟΥ (ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ – ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ)
  5. ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΕΥΟΣΜΟΥ)

26 ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΕΥΟΣΜΟΥ)

  1. ΚΕΡΟΓΛΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΠΑΥΛΟΥ (ΕΥΟΣΜΟΥ)

28 ΚΟΥΤΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ (ΕΥΟΣΜΟΥ)

29 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ τού ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ – ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ)

  1. ΜΑΛΛΙΑ ΣΤΟΛΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑΦΕΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡIΌΥ (ΕΥΟΣΜΟΥ)
  2. ΜΑΝΟΥΣΑΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΕΥΟΣΜΟΥ)

32 ΜΑΝΤΖΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΕΥΟΣΜΟΥ)

  1. ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ (ΕΥΟΣΜΟΥ)

34 ΜΗΛΙΟΠΟΥΛ0Σ ΠΑΥΛΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ – ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ)

35 ΜΙΧΑΔΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΕΥΟΣΜΟΥ)

36 ΜΟΤΣΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ * ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ)

37 ΜΠΑΛΑΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ – ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ)

38 ΝΑΘΑΝΑΗΛΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ – ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ)

39 ΞΕΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΥ (ΕΥΟΣΜΟΥ)

  1. ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΜΗΝΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΕΥΟΣΜΟΥ)

41 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ (ΕΥΟΣΜΟΥ)

  1. ΠΑΠΑΣΑΒΟΓΛΟΥ ΖΩΗ του ΣΤΕΛΛΙΟΥ (ΕΥΟΣΜΟΥ)

43 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΒΑΛΣΑΜΗ (ΕΥΟΣΜΟΥ)

44 ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΕΥΟΣΜΟΥ)

  1. ΠΕΡΙΦΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΕΥΟΣΜΟΥ)

46 ΡΕΜΒΟΥ ΚΑΤΙΝΑ συζ ΑΓΓΕΛΟΥ (ΕΥΟΣΜΟΥ)

  1. ΣΑΡΗΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ (ΕΥΟΣΜΟΥ)

48 ΣΑΡΡΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΕΥΟΣΜΟΥ)

  1. ΣΔΟΥΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΔΙΟΝΥΣΗ (ΕΥΟΣΜΟΥ)
  2. ΣΕΙΤΑΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΕΥΟΣΜΟΥ)
  3. ΣΟΒΙΑΝΗΣ ΟΛΣΗ του ΘΩΜΑΚΗ (ΕΥΟΣΜΟΥ)
  4. ΣΟΛΟΜΩΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ – ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ)

53 ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ (ΕΥΟΣΜΟΥ)

  1. ΤΕΡΖΗ ΑΘΗΝΑ του ΖΑΧΑΡΙΑ (ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ – ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ)
  2. ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΕΥΟΣΜΟΥ)
  3. ΤΖΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΕΥΟΣΜΟΥ)

57 ΤΟΛΙΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΕΥΟΣΜΟΥ)

  1. ΤΡΑΝΤΑΚΗΣ ΒΑΡΣΑΜΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ – ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ)
  2. ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΕΥΟΣΜΟΥ)

60 ΤΣΙΟΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ (ΕΥΟΣΜΟΥ)

  1. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ TOU ΙΩΑΝΝΗ (ΕΥΟΣΜΟΥ)

62 ΧΑΤΖΗΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΑΡΑΝΤΗ (ΕΥΟΣΜΟΥ)

  1. ΧΑΤΖΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΕΥΟΣΜΟΥ)

Δήμος Κορδελιού – Ευόσμου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας

Ελευθερίου Κορδελιού)

  1. ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΟΛΥΔΩΡΟΥ
  2. ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΑΜΙΑΝΟΥ
  3. ΓΚΟΥΖΕΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4 ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

5 ΚΑΡΑΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΚΟΣΜΑ

6 ΚΟΚΟΝΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

7 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΑΡΚΟΥ .

  1. ΚΟΥΣΚΟΥΒΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  2. ΚΥΠΡΓΠΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΜΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

1 1 ΣΙΔΕΡΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

  1. ΣΟΛΟΜΩΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δήμος Κορδελιού – Ευόσμου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας

Ευόσμου)

1 ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΣΑΒΒΑ

  1. ΒΑΤΙΤΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ συζ ΑΝΕΣΤΗ

3 ΒΡΑΧΝΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ

  1. ΘΕΟΦΙΛΟΥ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ
  2. ΘΕΟΧΑΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΘΕΟΧΑΡΗ

6 ΚΑΛΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

7 ΚΕΡΟΓΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΑΥΛΟΥ

  1. ΚΙΤΣΙΚΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΙΔΕΡΗ
  2. ΚΟΥΤΣΟΝΙΔΑ ΜΥΡΤΟ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  3. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ
  4. ΜΟΥΣΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
  5. ΜΠΑΝΤΗΣ ΣΤΕΡΠΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  6. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ

14 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ

  1. ΣΕΓΓΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΛΟΓΟΥ
  2. ΣΤΡΙΦΤΑΡΗ ΣΟΦΙΑ του ΒΛΑΣΙΟΥ

17 ΧΑΪΝΡΙΧ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ

  1. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

19 ΧΑΡΧΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

  1. ΧΟΛΕΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ

ΔΗΜΟΦΙΛΕΣΤΕΡΑ