Κώστας Αμανατιάδης: Ο κύριος Καϊτετζίδης πήρε απάντηση για τα ψεύδη του από το λαό
Την παρακάτω απάντηση έδωσε ο Κώστας Αμανατιάδης, αντιδήμαρχος Οικονομικών Κορδελιού Ευόσμου, στον Στάθη Καϊτετζίδη, πρώην δήμαρχο του πρώην δήμου Ελευθερίου Κορδελιού, για τα όσα έγραψε στην «Αγκίδα» και κατέληγαν με τη φράση «Ευτυχώς για την κοινωνία άτομα σαν τον κύριο Αμανατιάδη γεννιούνται κάθε 100 χρόνια»: «Οφείλω ένα μεγάλο ευχαριστώ στον κ. Καϊτετζίδη που το 1994 … Συνεχίστε να διαβάζετε το Κώστας Αμανατιάδης: Ο κύριος Καϊτετζίδης πήρε απάντηση για τα ψεύδη του από το λαό.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί