Ένα πικρό σχόλιο έκανε η Μαρία Πασχαλίδου, δημοτική σύμβουλος Κορδελιού Ευόσμου, με αφορμή το δημοσίευμα της «Αγκίδας» με τίτλο «Η διοίκηση Μανδαλιανού κάνει αντιπολίτευση για το ατύχημα στη Διαλογή».
![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2023/08/kexagias-anesths-oikodiaxeirish-2b.jpg)
Το σχόλιο της κυρίας Πασχαλίδου είναι το παρακάτω:
«Δεν περιμένουμε και τίποτε άλλο, τελειώσανε οι προτάσεις, οι λύσεις, οι τοποθετήσεις, τα έργα…..»
Και λίγα γράφει η Μαρία Πασχαλίδου. Σήμερα το απόγευμα κάναμε μια πεζοπορία στην περιοχή της Διαλογής. Η εικόνα είναι πραγματικά απογοητευτική και η διοίκηση Μανδαλιανού, λίγο πριν τελειώσει η θητεία της, ψάχνει να ρίξει σε προηγούμενες διοικήσεις την ευθύνη για την κατάσταση που επικρατεί εκεί.
Σ.