Ο κορονοϊός είχε να εμφανιστεί από την εποχή του Ιωάννη Καποδίστρια!
![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2023/08/kexagias-anesths-oikodiaxeirish-2b.jpg)
Το ξέρατε ότι ο κορονοϊός εμφανίστηκε για πρώτη φορά επί Ιωάννη Καποδίστρια; Δεν το ξέρατε;
Δεν το ξέρατε γιατί δεν παρακολουθείτε τις συνεδριάσεις του Δημοτικού Συμβουλίου Κορδελιού Ευόσμου. Πριν από λίγο, κατά τη συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου Κορδελιού Ευόσμου, το η αντιδήμαρχος Κοινωνικής Πολιτικής Φωτεινή Πεσματζόγλου Δεβετζή είπε πως ο κορονοϊός είχε να εμφανιστεί από την εποχή του Καποδίστρια.