ΑρχικήΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥΚοπή βασιλόπιτας του Συλλόγου Ποντίων Ευόσμου την Κυριακή 22 Ιανουαρίου 2023ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥΕΙΔΗΣΕΙΣΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣΣΥΛΛΟΓΟΙΚοπή βασιλόπιτας του Συλλόγου Ποντίων Ευόσμου την Κυριακή 22 Ιανουαρίου 202316 Ιανουαρίου 2023μερίδιοFacebookTwitterPinterestΤυπώνωViber ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ Το Δ.Σ. του Συλλόγου Ποντίων Ευόσμου«Παναγία Κρεμαστή»σας προσκαλεί στην κοπή της βασιλόπιταςτην Κυριακή 22 Ιανουαρίου 2023 και ώρα 18.00 μμ στην έδρα του Συλλόγου (Παναγίας Κρεμαστής 18Β).Η παρουσία σας θα μας δώσει ιδιαίτερη χαρά.μερίδιοFacebookTwitterPinterestΤυπώνωViber Προηγούμενο άρθρο“Κύκλος Ομιλιών για Ψυχολογική Ενδυνάμωση”: 2η Ομιλία με θέμα «Εγώ και οι άλλοι»Επόμενο άρθρο«Στο αποκορύφωμά της η κοροϊδία σε βάρος των συνδημοτών μας»ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥΗ διοίκηση Αλεξανδρίδη τι θα κάνει για τις πολύωρες διακοπές ρεύματος; ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥΣυνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου Κορδελιού Ευόσμου για τις σχολικές καθαρίστριες ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥΕξώδικο στην ΔΕΔΔΗΕ έστειλε ο Εμπορικός Σύλλογος Ευόσμου Κορδελιού ΔΗΜΟΦΙΛΕΣΤΕΡΑΗ διοίκηση Αλεξανδρίδη τι θα κάνει για τις πολύωρες διακοπές ρεύματος; Συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου Κορδελιού Ευόσμου για τις σχολικές καθαρίστριες Εξώδικο στην ΔΕΔΔΗΕ έστειλε ο Εμπορικός Σύλλογος Ευόσμου Κορδελιού Συνεδριάζει ξανά τη Δευτέρα 29 Ιουλίου το Δημοτικό Συμβούλιο Κορδελιού Ευόσμου Φόρτωση περισσοτέρων