Οι Υπηρεσίες του δήμου δεν βρήκαν τον κάτοχο του παρκαρισμένου οχήματος στην οδό Ανδρομάχης
Την παρακάτω ανάρτηση στον προσωπικό του λογαριασμό στο facebook έκανε ο αντιδήμαρχος Παιδείας Κορδελιού Ευόσμου, Γιώργος Σταυρίδης, για το παρκαρισμένο όχημα στην οδό Ανδρομάχης εξαιτίας του οποίου υπήρξε ημιτελής ασφαλτόστρωση: «Δήμος Κορδελιού-Ευόσμου ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟ Σας ενημερώνουμε ότι μετά από διερεύνηση των υπηρεσιών του Δήμου μας δεν εντοπίστηκε ο κάτοχος του οχήματος που απεικονίζεται στη … Συνεχίστε να διαβάζετε το Οι Υπηρεσίες του δήμου δεν βρήκαν τον κάτοχο του παρκαρισμένου οχήματος στην οδό Ανδρομάχης.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί