Όπως φαίνεται και στη φωτογραφία, η πόρτα του χώρου στην Πολεοδομία Ευόσμου, που θα στεγαστεί το ΚΕΠ, έχει αφαιρεθεί και προφανώς μέσα γίνονται εργασίες.
![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2023/08/kexagias-anesths-oikodiaxeirish-2b.jpg)
Για να δούμε, τώρα που άρχισαν οι εργασίες, πόσος χρόνος θα χρειαστεί στη διοίκηση Μανδαλιανού για να παραδώσει στους πολίτες το Κέντρο Εξυπηρέτησης Πολιτών.
Κανονικά, αφού ξεκίνησε η διαμόρφωση του χώρου, οι εργασίες πρέπει να τελειώσουν πολύ γρήγορα.
Εκτός και αν η διοίκηση Μανδαλιανού έχει βάλει στόχο να παρουσιάσει το ΚΕΠ ως προεκλογικό έργο. Στην περίπτωση αυτή την κάτσαμε τη βάρκα.
Παγ.