ΑρχικήΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥΜήνυμα του Νίκου Ζυγά για την εθνική επέτειο της 28ης ΟκτωβρίουΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥΕΙΔΗΣΕΙΣΜήνυμα του Νίκου Ζυγά για την εθνική επέτειο της 28ης Οκτωβρίου28 Οκτωβρίου 2022μερίδιοFacebookTwitterPinterestΤυπώνωViber Ο αγώνας του ʾ40 δεν ήταν η προάσπιση των αρχών και αξιών μόνο της Ελλάδας αλλά ολόκληρου του πανανθρώπινου πολιτισμού.Χρόνια πολλά Ελλάδα.Νίκος ΖυγάςΕπικεφαλής παράταξης «Συμμαχία Πολιτών Ελευθερίου Κορδελιού Ευόσμου»μερίδιοFacebookTwitterPinterestΤυπώνωViber Προηγούμενο άρθροΜήνυμα του Λευτέρη Αλεξανδρίδη για την εθνική επέτειο της 28ης ΟκτωβρίουΕπόμενο άρθροΚατάθεση στεφάνων στον Εύοσμο με κασέτα!!ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥΗ διοίκηση Αλεξανδρίδη τι θα κάνει για τις πολύωρες διακοπές ρεύματος; ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥΣυνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου Κορδελιού Ευόσμου για τις σχολικές καθαρίστριες ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥΕξώδικο στην ΔΕΔΔΗΕ έστειλε ο Εμπορικός Σύλλογος Ευόσμου Κορδελιού ΔΗΜΟΦΙΛΕΣΤΕΡΑΗ διοίκηση Αλεξανδρίδη τι θα κάνει για τις πολύωρες διακοπές ρεύματος; Συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου Κορδελιού Ευόσμου για τις σχολικές καθαρίστριες Εξώδικο στην ΔΕΔΔΗΕ έστειλε ο Εμπορικός Σύλλογος Ευόσμου Κορδελιού Συνεδριάζει ξανά τη Δευτέρα 29 Ιουλίου το Δημοτικό Συμβούλιο Κορδελιού Ευόσμου Φόρτωση περισσοτέρων