Ορκίστηκε σήμερα, Τετάρτη 13 Ιουλίου, ενώπιον του Δημάρχου Κορδελιού Ευόσμου Κλεάνθη Μανδαλιανού, ο νέος Δημοτικός Σύμβουλος της παράταξης “Ξεκινάμε από την Αρχή” Ανέστης Κεχαγιάς, ο οποίος καταλαμβάνει – ως ο επόμενος στη σειρά ανακήρυξης- τη θέση του παραιτηθέντα Δημοτικού Συμβούλου, Δημήτρη Αραμπατζή.
![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2023/08/kexagias-anesths-oikodiaxeirish-2b.jpg)
Ο Δήμαρχος Κλεάνθης Μανδαλιανός καλωσόρισε το νέο μέλος του Δημοτικού Συμβουλίου, ευχόμενος καλή επιτυχία και καλή δύναμη στο έργο του.
Από την ιστοσελίδα του δήμου Κορδελιού Ευόσμου