Συγκροτήθηκε σε Σώμα, σήμερα Σάββατο 26 Ιουνίου 2022, το νέο Διοικητικό Συμβούλιο της Ένωσης Συλλόγων Γονέων και Κηδεμόνων Κορδελιού Ευόσμου «Αριστοτέλης» που προέκυψε από τις εκλογές της 22ας Ιουνίου 2022.
![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2023/08/kexagias-anesths-oikodiaxeirish-2b.jpg)
Νέος πρόεδρος της Ένωσης είναι ο Ναθαναηλίδης Λεωνίδας, αντιπρόεδρος ο Θανάσης Κοκονάς, Γενική Γραμματέας η Δραγοτενλή Κωνσταντίνα, Ειδική Γραμματέας η Βραχνίδου Ευγενία και Ταμίας η Μότσικα Αικατερίνη.
Στην Επιτροπή Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης την Ένωση θα εκπροσωπεί η Βραχνίδου Ευγενία και στην Επιτροπή Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης η Μότσικα Αικατερίνη.
Στην Επιτροπή Παιδείας την Ένωση την εκπροσωπεί ο Ναθαναηλίδης Λεωνίδας σύμφωνα με τα αποτελέσματα της εκλογικής διαδικασίας.