![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2020/09/sarhgiannidhs-vasilhs-5.jpg)
Με τον παρακάτω τρόπο σχολίασε στο facebook ο γνωστός δημοσιογράφος της Θεσσαλονίκης το δημοσίευμα με τίτλο «Δεύτερη θητεία δίνει στον Κλεάνθη Μανδαλιανό δημοσκόπηση»:
![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2023/08/kexagias-anesths-oikodiaxeirish-2b.jpg)
«Ο σοφός ελληνικός λαός και για αυτόν που παρήγγειλε την δημοσκόπηση και είναι γνωστοί οι πόθοι του και για αυτόν που στέλνει ευχαριστήρια μηνύματα στο πλήθος λέει: “Στο τέλος ξυρίζουν τον γαμπρό”. Πέρασαν οι εποχές με τα τσίρκο και τα κορόιδα που πήγαιναν να δουν τον βόα και τον κροταλία».