![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2020/06/antinoy-xrhstos-2.jpg)
Κατά τη συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου Κορδελιού Ευόσμου της 16ης Φεβρουαρίου 2022, ο δημοτικός σύμβουλος Χρήστος Αντίνου επανέφερε το θέμα του γραφείου της αντιπολίτευσης το οποίο εδώ και δυο χρόνια δεν παραχωρείται από τη διοίκηση. Ο κύριος Αντίνου τόνισε ότι οι επικεφαλής των παρατάξεων και δημοτικοί σύμβουλοι και γι’ αυτό και για άλλα θέματα εδώ και δυόμιση χρόνια επαναλαμβάνουν τα ίδιο αλλά δεν εισακούγονται. Ο Χρήστος Αντίνου ζήτησε να γίνει επιτέλους πρόοδος και να εισακουστεί η αντιπολίτευση.
![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2023/08/kexagias-anesths-oikodiaxeirish-2b.jpg)
Τα. Σ.