![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2019/12/adynamos-krikos.jpg)
Πιο δυνατός κρίκος της συνεδρίασης του Δημοτικού Συμβουλίου Κορδελιού Ευόσμου ο Γιώργος Χατζηβρέττας, ο οποίος στηλίτευσε τη διοίκηση του δήμου για τη συμπεριφορά του ειδικού συνεργάτη του δήμου που σχολίασε ειρωνικά και προσβλητικά τον Γιάννη Καμαρινό και επιτέθηκε φραστικά σε πολίτη μέσα στο δημαρχείο
![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2023/08/kexagias-anesths-oikodiaxeirish-2b.jpg)
Πιο αδύναμος κρίκος ο δήμαρχος Κορδελιού Ευόσμου, ο οποίος ήρθε σε αντιπαράθεση με τους πάντες για το ζήτημα της παρέλασης, ο οποίος κάλυψε τη συμπεριφορά και τον τρόπο δράσης του ειδικού συνεργάτη του δήμου που σχολίασε ειρωνικά και προσβλητικά τον Γιάννη Καμαρινό και επιτέθηκε φραστικά σε πολίτη μέσα στο δημαρχείο, ο οποίος μιλούσε πάνω στη φωνή του Βασίλη Ανδρεάδη επειδή εκείνος σχολίασε το γεγονός της καθυστέρησης έναρξης των συνεδριάσεων του Δημοτικού Συμβουλίου, ο οποίος για ακόμα μία φορά ενέπαιξε το Δημοτικό Συμβούλιο για τις οικοδομικές άδειες, ο οποίος συνέχισε μονότονα να μιλάει για επανάληψη των μετρήσεων όσον αφορά τη δυσοσμία, ο οποίος έφτασε να δικαιολογήσει τη διοίκησή του μέχρι και για την έξωση που υπέστη το Κέντρο Εξυπηρέτησης Πολιτών που βρισκόταν στην οδό Ολυμπιάδος.
Ατίρκα