![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2021/01/pasxalidoy-maria-5.jpg)
Η δημοτική σύμβουλος Κορδελιού Ευόσμου Μαρία Πασχαλίδου κατάφερε να εκλεγεί στην Οικονομική Επιτροπή του δήμου και αυτό αποτελεί μεγάλη επιτυχία για την ίδια. Σε μια χρονική στιγμή που ο Γιάννης Καμαρινός ανακοίνωσε επίσημα την αποχώρησή του από το Δημοτικό Συμβούλιο μετά τη λήξη της παρούσας θητείας και που στην παράταξη γίνονται ανακατατάξεις, η Μαρία Πασχαλίδου κατάφερε να πάρει τις ψήφους των 8 από τους 12 παρόντες δημοτικούς συμβούλους της παράταξής της και να εκλεγεί, ισχυροποιώντας το ρόλο της στις εξελίξεις και στο αύριο της παράταξης.
![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2023/08/kexagias-anesths-oikodiaxeirish-2b.jpg)
Κιμ. Ο.
Ολοκληρώθηκαν οι δημαιρεσίες στο Δήμο Κορδελιού Ευόσμου