![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2022/01/demata-agaphs-mhtropoliths-agios-athanasios.jpg)
Την Πέμπτη 30 Δεκεμβρίου ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης Νεαπόλεως και Σταυρουπόλεως κ. ΒΑΡΝΑΒΑΣ ήρθε στην αυλή του Αγίου Αθανασίου, στο Συσσίτιο ΑΡΤΟΣ ΖΩΗΣ, για να προσφέρει έμπρακτη Αγάπη στους αναγκεμένους αδερφούς μας!
![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2023/08/kexagias-anesths-oikodiaxeirish-2b.jpg)
Με τη σημαντική συνεισφορά από τα ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΠΕΤΡΕΛΑΙΑ, ο Σεβασμιώτατος μόλις 10 μέρες μετά τα Χριστουγεννιάτικα δέματα, μοίρασε και Πρωτοχρονιάτικα Δέματα Αγάπης, καθώς και από μια γαλοπούλα στους σιτιζόμενους, για να γεμίσει και το Πρωτοχρονιάτικο Τραπέζι τους!
Ο Σεβασμιώτατος, αφού ευχαρίστησε τη Διοίκηση των Ελληνικών Πετρελαίων, εκπρόσωπος της οποίας ήταν παρούσα στη διανομή, ευχήθηκε σε όλους
ΚΑΛΗ κι ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΗ ΧΡΟΝΙΑ!
Από την ιστοσελίδα www.katakomvi.gr