ΑρχικήΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥΕΙΔΗΣΕΙΣΕΥΧΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΛΛΟΓΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΟΤΑ και ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΝΟΜΟΥ...ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥΕΙΔΗΣΕΙΣΝΕΑΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣΕΥΧΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΛΛΟΓΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΟΤΑ και ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΝΟΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ31 Δεκεμβρίου 2021μερίδιοFacebookTwitterPinterestΤυπώνωViber ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΟΤΑ & ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΝΟΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ2022Το ΔΣ του Συλλόγου μαςΣας εύχεταιΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΔΥΝΑΜΗ!!ΚΑΛΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ!!μερίδιοFacebookTwitterPinterestΤυπώνωViber Προηγούμενο άρθροΣτα 40.560 έφτασαν τα κρούσματα κορονοϊού δημιουργώντας ένα ακόμα αρνητικό ρεκόρΕπόμενο άρθροΕυχές στην «Αγκίδα» από τον Κώστα ΑμανατιάδηΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥΗ διοίκηση Αλεξανδρίδη τι θα κάνει για τις πολύωρες διακοπές ρεύματος; ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥΣυνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου Κορδελιού Ευόσμου για τις σχολικές καθαρίστριες ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥΕξώδικο στην ΔΕΔΔΗΕ έστειλε ο Εμπορικός Σύλλογος Ευόσμου Κορδελιού ΔΗΜΟΦΙΛΕΣΤΕΡΑΗ διοίκηση Αλεξανδρίδη τι θα κάνει για τις πολύωρες διακοπές ρεύματος; Συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου Κορδελιού Ευόσμου για τις σχολικές καθαρίστριες Εξώδικο στην ΔΕΔΔΗΕ έστειλε ο Εμπορικός Σύλλογος Ευόσμου Κορδελιού Συνεδριάζει ξανά τη Δευτέρα 29 Ιουλίου το Δημοτικό Συμβούλιο Κορδελιού Ευόσμου Φόρτωση περισσοτέρων