ΑρχικήΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥΕΙΔΗΣΕΙΣΕυχές στην «Αγκίδα» από τον Κώστα ΑμανατιάδηΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥΕΙΔΗΣΕΙΣΕυχές στην «Αγκίδα» από τον Κώστα Αμανατιάδη31 Δεκεμβρίου 2021μερίδιοFacebookTwitterPinterestΤυπώνωViber Αγαπητή «Αγκίδα»Εν όψει του Νέου έτους, εύχομαι στους συνεργάτες σας χρόνια πολλά, υγεία και οικογενειακή ευτυχία. Στο μέσον σας επιτυχίες, πληρέστερη και πιο αντικειμενική ενημέρωση, για την προαγωγή των συμφερόντων του Δήμου μας.Κωνσταντίνος ΑμανατιάδηςΑντιδήμαρχος Οικονομικών Κορδελιού ΕυόσμουμερίδιοFacebookTwitterPinterestΤυπώνωViber Προηγούμενο άρθροΕΥΧΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΛΛΟΓΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΟΤΑ και ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΝΟΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΕπόμενο άρθρο5.942 θάνατοι από κοροναϊό και 1.638.196 νέα κρούσματα χθες παγκοσμίωςΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥΗ διοίκηση Αλεξανδρίδη τι θα κάνει για τις πολύωρες διακοπές ρεύματος; ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥΣυνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου Κορδελιού Ευόσμου για τις σχολικές καθαρίστριες ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥΕξώδικο στην ΔΕΔΔΗΕ έστειλε ο Εμπορικός Σύλλογος Ευόσμου Κορδελιού ΔΗΜΟΦΙΛΕΣΤΕΡΑΗ διοίκηση Αλεξανδρίδη τι θα κάνει για τις πολύωρες διακοπές ρεύματος; Συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου Κορδελιού Ευόσμου για τις σχολικές καθαρίστριες Εξώδικο στην ΔΕΔΔΗΕ έστειλε ο Εμπορικός Σύλλογος Ευόσμου Κορδελιού Συνεδριάζει ξανά τη Δευτέρα 29 Ιουλίου το Δημοτικό Συμβούλιο Κορδελιού Ευόσμου Φόρτωση περισσοτέρων