![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2016/12/evosmos-dhmarxeio.jpg)
Ο Δήμος Κορδελιού Ευόσμου έπειτα από την κυβερνητική απόφαση για την απαγόρευση των εκδηλώσεων σε κλειστούς και ανοιχτούς χώρους, στο πλαίσιο των μέτρων για τον περιορισμό της διασποράς του Covid-19 και για την προστασία της δημόσιας υγείας , βρίσκεται στη δυσάρεστη θέση να ανακοινώσει τη ματαίωση όλων των εορταστικών εκδηλώσεων που έχουν προγραμματιστεί με πολλή αγάπη και επιμέλεια για το επόμενο διάστημα.
Η Αντιδημαρχία Πολιτισμού ευχαριστεί όλους όσοι βοήθησαν και συμμετείχαν στις Χριστουγεννιάτικες εκδηλώσεις που πραγματοποιήθηκαν με μεγάλη επιτυχία από τις 9 Δεκεμβρίου μέχρι και τις 23 Δεκεμβρίου και στις δύο κοινότητες του δήμου μας.
![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2023/08/kexagias-anesths-oikodiaxeirish-2b.jpg)
Καλές Γιορτές με Υγεία, Δύναμη, Αγάπη, Ευτυχία και Ασφάλεια!
Από την ιστοσελίδα του δήμου Κορδελιού Ευόσμου