![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2021/12/swthrakhs-androylakhs-2.jpg)
Την παρακάτω ανάρτηση στον προσωπικό του λογαριασμό στο facebook έκανε ο αντιδήμαρχος Τεχνικών Υπηρεσιών Κορδελιού Ευόσμου και πρόεδρος της Οικονομικής Επιτροπής Κώστας Σωτηράκης:
![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2023/08/kexagias-anesths-oikodiaxeirish-2b.jpg)
«Σήμερα μας τίμησε με την παρουσία του στον Δήμο μας ο Υποψήφιος πρόεδρος του ΚΙΝΑΛ Νίκος Ανδρουλάκης. Πιστεύω ότι με την εκλογή του θα αλλάξουν πολλά πράγματα προς την σωστή κατεύθυνση για το Κίνημα αλλά και την Χώρα».
Ο Νίκος Ανδρουλάκης, που πρώτευσε και στο δήμο Κορδελιού Ευόσμου στον πρώτο γύρο των εκλογών του ΚΙΝΑΛ, επισκέφτηκε το δήμο χθες Σάββατο 11 Δεκεμβρίου 2021 παραμονή του δεύτερου γύρου.