![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2019/10/dhmotiko-symvoylio-aithoysa-31.jpg)
Η Οικονομική Επιτροπή Κορδελιού Ευόσμου θα συνεδριάσει κατεπειγόντως με τηλεδιάσκεψη αύριο Παρασκευή 10 Δεκεμβρίου στις 9:30 το πρωί με θέμα «Παράσταση του Δήμου ως πολιτικώς ενάγοντος ενώπιον ποινικού δικαστηρίου για εγκλήματα προσβολής του περιβάλλοντος από ΕΛ.ΠΕ. Α.Ε.», θέμα το οποίο εισηγείται η διοίκηση του δήμου και ο πρόεδρος της Επιτροπής Κώστας Σωτηράκης. Η συνεδρίαση θα έχει έχει επίσης θέμα την «98η αναμόρφωση πρ/σμού 2021 για την ενίσχυση Κ.Α. της μισθοδοσίας».
![](https://agkidapress.gr/wp-content/uploads/2023/08/kexagias-anesths-oikodiaxeirish-2b.jpg)
Τα. Σ